Ostrov kapitána Kida

Znáte příběh Mirindy a Pepsiho? Příběh dvou trosečníků, kteří před mnoha lety ztroskotali na Ostrově kapitána Kida? Ne? Prastarý menhir, kámen který rozumí řeči Země, zvířat i lidí, nám ho onehdá vyprávěl. Od něho víme, že se blíží ten správný čas, kdy bude možné hrdinné trosečníky zachránit a spolu s nimi i užít poklad, který na ostrově objevili, ale přes mnohé nástrahy nakonec nezískali. Podle zpráv, který nám prastarý kámen sdělil, onen čas nastává kolem sedmého dne po sedmém novoluní v roce. Tedy přesně v čase, kdy u nás začíná táborový turnus, na kterém se můžete stát součástí tohoto jedinečného dobrodružství. Tak si ho nenechte ujít !


Milé děti, čeká vás dobrodružství, kde jen aktivita a úspěchy v jednotlivých soutěžích pomohou rozhodnout o tom, zda se vám povede získat dávný poklad a zachránit vyčerpané trosečníky.

Ubytováni budeme na venkovském statku, kde také chováme koně a celá farma slouží přes léto jako prázdninové zázemí pro děti. Vše tvoříme v duchu rodinném, tak aby i ti co už nemají v létě kam prchnout z města, měli možnost zažít prázdniny na čerstvém vzduchu a s kapkou dobrodružství. Jsme vybaveni zděnými ubytovnami, které jsou zařízeny dřevěnými palandami včetně nových kompletních lůžkovin. Pokoje mají vlastní sociální zázemí s teplou vodou (a sprchou) a WC. Hry a vydávání jídel probíhá v naší „hospodě“, což je zažitý název pro klubovnu a jídelnu, která též slouží jako útočiště při nepřízni počasí. Jídlo je přichystáno 5x denně. Dětem vaříme chutnou převážně vegetariánskou stravu a  je možné se domluvit i na individuální úpravě jídelníčku, bezlepkovou či jinou speciální stravu. Pitný režim je po celý den samozřejmě zajištěn.

‚,Poté co na našem ostrově ztroskotal létající balon, začali se tu dít nevysvětlitelné věci. Ztráceli se nám věci, naše jídlo mizelo a další. Nikdo na to nemohl přijít až jednou Mirinda a Pepsi objevili kmen domorodců, kteří si říkají Mahugžové....‘‘


Pokud se rozhodnete k nám na tábor svoji ratolest na nějaký čas svěřit, potřebujeme od Vás pro každé dítě vyplněnou přihlášku. Přihlášku vyplníte v interaktivním formuláři níže, kde pouze zkontrolujete údaje a tlačítkem odeslat přihlášku odešlete. Vše je uživatelsky přívětivé, i přesto, pokud byste měli trable s vyplňováním, prosím, napište nám e-mail nebo přímo zavolejte, pomůžeme Vám. Po vyplnění přihlášky se Vám na zadaný e-mail odešle potvrzení přijetí přihlášky.

V e-mailu, který od nás obdržíte po vyplnění přihlášky, budou také podrobnosti k platbě včetně čísla účtu a variabilního symbolu. Platbu prosím proveďte zavčasu ať Vaši rezervaci můžeme co nejdříve potvrdit. Po odeslání přihlášky, prosíme, mějte na paměti do 14 dnů je třeba uhradit zálohu (2000 Kč). Nenastane-li, tak přihlášku stáhneme a uvolníme místo v rozpisu přihlášených. Úhradu zálohy proveďte, prosím, dle pokynů v e-mailu potvrzující přihlášku. Zbylou část platby můžete zaplatit v hotovosti při nástupu na tábor nebo poslat na účet, tak aby platba přišla do dne nástupu na tábor. Samozřejmě je možné zaplatit celou částku najednou.

Pokud Vám váš zaměstnavatel přispívá na dětské tábory, je nutné se nejprve informovat na postup u něj. Nám o této skutečnosti dejte vědět v přihlášce abychom mohli vše zdárně vyřídit.

V případě nejasností nebo pokud budete potřebovat pomoc s přihlášením nám prostě zavolejte :-) Tel. 722 076 576 Případně nám Vaši otázku napište na email: info@morning-glory.cz odpovíme co nejdříve!


Těšíme se na Vás!

O táboře

Týdenní dobrodružný pobyt o letních prázdninách pro děti doplněný o napínavou celotáborovou hru.

Termíny

  • 25. 07. 2020 - 31. 07. 2020
    Kapacita: 14
4 000
Objednat

Termín
Účastník tábora
Kontaktní údaje
Fakturační údaje
Zpráva pro nás