Podzimní tábor

Na rok 2020 máme pro všechny milovníky koní a přírody připravený pobytový tábor během podzimních prázdnin.

O čem podzimní tábor bude?

Podzim je barevný a plný hravé inspirace. Společně pojedeme každý den na vyjížďku, budeme obdivovat barvy lesa a také si s dětmi uspořádáme i vlastní Hubertovu jízdu, co k podzimu rozhodně patří, tak si také vyrobíme papírového (a létajícího) draka. Kromě toho nás však čekají čtyři dny plné života na statku s koňmi, kde o ně budeme společně pečovat a zažijeme ucelenou rodinnou atmosféru podzimního venkova.

Koníkům uklidíme, od bláta je vyčistíme a na vyjížďku vyrazíme. Program však bude nejen o koních, ale také si upečeme domácí pamlsky pro koně a raději rovnou i pro děti. Vydlabeme dýni, naučíme se sestrojit draka, který snad bude i létat a při brzkém soumraku si zahrajeme všemožné hry.

Informace o ubytování, jídle a organizaci tábora:

Tento podzimní pobyt je určený především pro mladší děti ve věku od 8 do 14 let. Pokud by k nám chtělo jet i dítko, které je již starší, prosím napište nám i to je možné, ale po domluvě :-)

Maximální počet dětí je pouze 8 rezervujte si proto místo pro své dítko včas. PŘEHLED

Ubytování je zajištěno ve vytápěných prostorách přímo na statku. Ubytovny pro děti mají všechno potřebné zázemí od teplé sprchy po toaletu a jsou vybaveny kompletními lůžkovinami. Kromě ubytovny využijeme také naší klubovnu, kde budeme tvořit a hrát všelijaké hry a zároveň zde máme zařízenou jídelnu pro zasycení bříšek nebo zahřátí, vždy přítomným, teplým čajem.

Jídlo vaříme a připravujeme domácí, povětšinou vegetariánské, avšak velmi pestré. Stravování je v režimu jídlo 5x denně, tedy snídaně, svačinka, oběd, svačina, večeře. A pro velké hladovce bude vždy po ruce přichystaná nějaká pomazánka a pečivo :)

Tábor probíhá od Středy 28. 10. do Soboty 31. 10. Příjezd je ve středu mezi 10-11 hodinou. Odjezd je v sobotu kolem 18. hodiny.

V příjezdu a odjezdu, prosíme, buďte co nejpřesnější, v sobotu po příjezdu a ubytování hned začínáme s programem. V případě potřeby se s námi domluvte dopředu na jiném času příjezdu či odjezdu.

Cena za celý pobyt je 4000 Kč. Částka je splatná najednou poukázáním na náš bankovní účet, údaje k platbě vám pošleme na e-mail po vyplnění přihlášky.

A jak se přihlásit?

Pozn. Přihlášení pro rok 2020 zatím není otevřeno, pokud máte zájem o účast na podzimním táboře sledujte náš Facebook nebo se podívejte na tuto stránku znovu po letních prázdninách.

Přihlášku vyplníte online pomocí Google formulářů, zkontrolujete údaje a tlačítkem odeslat odešlete. Vše je velice uživatelsky přívětivé, i přesto, pokud byste měli trable s vyplňováním, prosím, napište nám e-mail nebo přímo zavolejte, pomůžeme Vám.

Online přihláška

Po vyplnění přihlášky se Vám na zadaný e-mail ozveme, obvykle během jednoho dne, maximálně však do dvou dnů od podání přihlášky. Pokud jste odeslali přihlášku a e-mail Vám od nás nepřišel, pravděpodobně se něco přihodilo, raději nám zavolejte :-)

V e-mailu, který od nás obdržíte po vyplnění přihlášky, budou také podrobnosti k platbě včetně čísla účtu a variabilního symbolu. Platbu prosím proveďte zavčasu ať Vaši rezervaci můžeme co nejdříve potvrdit.

Vybavení na tábor:

Je podzim a dny už mohou být poměrně chladné, proto počítejme i s nepřízní počasí. Prosíme, abyste své ratolesti vybavili adekvátním počtem oblečení, od lehčího na doma, po teplé na ven. A to tak, aby děti měli možnost se vždy převléknout. Rozhodně nezapomeňte teplou bundu, mikinurukaviceplášťenku, gumovky, přezuvky, čepici a přilbu. Zamokřené oblečení jsme schopni poměrně rychle sušit, ale je důležité mít náhradní.

Doporučený seznam věcí.

Seznam prosím berte jako minimální, vycházejte ze zkušenosti s podzimními vrtochy, v případě podzimu, více je tentokrát lépe :)

Těšíme se na Vás! 

V případě dotazů nejlépe a nejrychleji nás kontaktujte na telefon: 722 076 576